نمایش جزییات خبر
۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶

برگزاری نشست هم اندیشی مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد دامغان

نشست هم اندیشی مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان دامغان با حضور سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان سمنان و با هدف بررسی مسائل و مشکلات برگزار شد.
برگزاری نشست هم اندیشی مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد دامغان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، نشست مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد دامغان در سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهچراغی برگزار و در آن در خصوص فعالیت ها و مسائل و مشکلات کانون ها، بحث و تبادل نظر شد 

سرپرست ستاد کانون مساجد دامغان در بخشی از این نشست در جمع مدیران کانون های فرهنگی و هنری با بیان اینکه حوزه فرهنگ، حوزه فکر و اندیشه است، بر برنامه محوری در فعالیت های کانون ها تأکید کرد و افزود: کانون های فرهنگی و هنری احیاگر کارکرد واقعی مساجد هستند.

حجت الاسلام سیدعلی موسوی با اشاره به نقش راهبردی مساجد، اظهار داشت: مسجد، نهادی مردمی است و باید فعالیت های فرهنگی و هنری مساجد متناسب با نیاز مردم و برای تقویت توانمندی فردی و اجتماعی افراد صورت گیرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان نیز با بیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری باید به قطب فرهنگی تبدیل شود و از ظرفیت مردم و مشارکت مردمی بهترین بهره را ببرد، افزود: فعالان مساجد باید تلاش کنند کانون، محور فعالیت های فرهنگی و هنری شود.

حسین امینیان بر انجام کار تشکیلاتی تأکید کرد و گفت: باید با هم افزایی و هم فکری فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری را توسعه دهیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید