نمایش جزییات خبر
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹

تاکید برتوسعه فرهنگی مناطق کم برخوردار شاهرود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: توسعه فرهنگی مناطق کم برخوردار با هدف بهبود فرهنگ عمومی و کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار این اداره قرار گرفت.
تاکید برتوسعه فرهنگی مناطق کم برخوردار شاهرود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رضا مهدیان در نشست با بخشدار بیارجمند در این بخشداری گفت: شناسایی آسیب های موجود در منطقه و رفع آنها برای بهبود فرهنگ عمومی در قالب توسعه فرهنگی مناطق کم برخوردار در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب، حضور هنرمندان و گروه های هنری، راه اندازی کتابخانه سیار، اهدا کتاب به کانون های فرهنگی و هنری و مساجد منطقه بیارجمند و ... از برنامه هایی است که در خصوص فرهنگسازی در این منطقه انجام خواهد شد.

روح الله کریمی، بخشدار بیارجمند نیز گفت: حضور هنرمندان و استادان برجسته و برگزاری کارگاه های آموزشی، کارگاه های سبک زندگی اسلامی و بهبود فرهنگ عمومی اثرگذار است.

سید ابراهیم موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شاهرود نیز با تاکید بر استفاده از فرصت جشنواره رضوی برای شناسایی استعدادها گفت: این اداره در خصوص ترویج فرهنگ کتابخوانی در مناطق کم برخوردار بیارجمند همکاری لازم را در برگزاری نشست های کتابخوان و اهدای کتاب خواهد داشت. 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید