نمایش جزییات خبر
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶

تاکید بر داشتن برنامه برای مقابله با آسیب های اجتماعی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی با تاکید بر اهمیت فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مناطق روستایی به عنوان پایگاه های فرهنگی گفت: کانون ها باید با شناسایی آسیب های اجتماعی موجود در خصوص کاهش و رفع این آسیب ها برنامه ریزی منسجمی داشته باشند.
تاکید بر داشتن برنامه برای مقابله با آسیب های اجتماعی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، شعبانعلی آشوری شعبانعلی آشوری در بازدید از کانون فرهنگی هنری پنج تن آل عبا روستای بکران و در نشست با امام جماعت این مسجد گفت: رویکرد دبیرخانه کانون های مساجد برنامه محور است و توجه به نیازهای قرآنی، فرهنگی و هنری هر منطقه ضروری است. 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی افزود: ارسال گزارش برنامه های فرهنگی و هنری توسط مدیران کانون های مساجد برای معرفی و اطلاع رسانی عملکرد این کانون ها در این شهرستان دارای اهمیت است.

حجت الاسلام محمود رستمی، امام جماعت مسجد پنج تن آل عبا نیز با اشاره به فعالیت های کانون فرهنگی و هنری این روستا خواستار رسیدگی به مشکلات موجود در این کانون شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی با هدف بررسی عملکرد کانون های فرهنگی و هنری مساجد این شهرستان از کانون پنج تن ال عبا روستای بکران بازدید کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید