نمایش جزییات خبر
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۳۲

دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش در قشم برگزار شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش قشم هم زمان با سراسر کشور خبر داد.
دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش در قشم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با اعلام این خبر بیان داشت: این آزمون ها  در رشته های مدیریت خانواده، طراحی صفحات وب، گرافیک کامپیوتری و طراحی لباس برگزار شده است.
به گفته وی 90 شرکت کننده در آزمون جامع و 20 تن نیز در بیست و هشتمین آزمون ادواری مهارت های کار و دانش شرکت داشتند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: آزمون ادواری، آزمونی است که به صورت دوره ای و به منظور تعیین سطح مهارتی افراد و براساس استانداردهای مهارتی کار و دانش برگزار می شود که حداقل ٣٢ واحد و حداکثر ٤٤ واحد از دروس برنامه آموزش مهارتی رشته های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را شامل می شود.
دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هر ساله این آزمون را از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها در سراسر کشور برگزار می‌کند.
گفتنی است، دومین  آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش جزیره قشم، ساعت ۱۰صبح  روز جمعه 31 خرداد ماه در دو بخش تئوری(سالن امتحانات دانشگاه علمی کاربدی شهرداری قشم) و عملی(آموزشگاه جهانگیر) با شرکت ۱۱۰ کارآموز  با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این سازمان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید