نمایش جزییات خبر
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶

قدردانی فرهنگ وارشاد اسلامی از تعامل صمیمی شهرداری فردیس درآبادانی مکان های فرهنگی هنری

به همت شهردای فردیس وپیگیری های رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اجرای کامل پروژه های نیمه کاره و بلاتکلیف فضای سبزفرهنگسرای بوستان ولایت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی که باعث مشکلات آب گرفتگی وجمع شدن نخاله های ساختمانی شده بود به اتمام رسید.
قدردانی فرهنگ وارشاد اسلامی از تعامل صمیمی شهرداری فردیس درآبادانی مکان های فرهنگی هنری
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردیس، حجت الاسلام و المسلمین حمید رضا ولیزاده ضمن تشکر و قدردانی از شهردار فردیس و همکاران پرتلاش شان بابت پروژه های نیمه کاره و بلاتکلیف فضای سبزفرهنگسرای بوستان ولایت اظهار داشت؛ فطرت انسانها گرایش ذاتی به طبیعت دارد، نیاز انسانها از ابتدای خلقت به گیاه و طبیعت نیازی زیستی و حیاتی بوده است که وجود فضاهای سبز تأثیر فراوانی روی سطح رضایت از زندگی، نشاط آدمی داشته که به دنبال آن رضایتمندی همشهریان عزیزمان را در پیش دارد .
ولیزاده افزود: با طراحی که انجام شد پارکینگ اختصاصی برای مجتمع فرهنگی بوستان ولایت ایجاد وبا جدول کشی ،آسفالت وفضای سبز کامل شد و نیز شهرداری در داخل مجموعه نسبت به ساماندهی فضای سبز خدمات شایانی را بعمل آورد.
وی گفت:توانستیم وضعیت نور و روشنایی اطراف حیاط فرهنگسرا را که سالها در تاریکی بود تعمیر وتامین نماییم تا مراجعه کنندگان در فضای امن وآرام امور فرهنگی و هنری خود را پیگیری کنند.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید