نمایش جزییات خبر
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶

جایزه کتاب سال البرز، فرصتی برای سنجش توانمندی های نویسندگان البرزی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: جایزه کتاب سال البرز فرصتی برای نویسندگان البرز جهت سنجش توانمندی های حرفه ای خود و به رقابت گذاشتن این توانمندی ها با دیگر نویسندگان است.
جایزه کتاب سال البرز، فرصتی برای سنجش توانمندی های نویسندگان البرزی
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم ضمن بیان مطالب فوق خاطرنشان کرد: تاکنون 5 اثر توسط نویسندگان البرز به دبیرخانه جایزه کتاب سال استان البرز ارسال گردیده است که انتظار می رود نویسندگان البرز ارسال آثار خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.
وی گفت: با توجه به اطلاع رسانی جایزه کتاب سال البرز، نویسندگان البرز می توانند با مطالعه آئین نامه شرکت در جایزه کتاب سال استان البرز (انتخاب نویسندگان برتر استان البرز) و تکمیل فرم شرکت در جشنواره و ارسال اثر خود به معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز تا پایان مردادماه 1398 در جایزه کتاب سال استان البرز شرکت نمایند.
گفتنی است این جشنواره در سه بخش تالیف، ترجمه و تصحیح برگزار می شود و آثار ارسالی نویسندگان البرز به دبیرخانه مرکزی جایزه کتاب سال کشور مستقر در خانه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت داوری ارسال می گردد. 
جهت مطالعه آئین نامه جایزه کتاب سال استان البرز اینجا کلیک کنید.
جهت دریافت فرم شرکت در جایزه کتاب سال استان البرز اینجاکلیک کنید.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید