نمایش جزییات خبر
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰

اهدای بیش از 112 میلیون ریال جائزه نقدی به برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت استان سمنان

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از اعطای جوائز برگزیدگان آزمون قرآن و عترت این استان در چد روز اخیر خبر داد و گفت: بیش از 112 میلیون ریال جائزه به برگزیدگان این استان تعلق گرفت.
اهدای بیش از 112 میلیون ریال جائزه نقدی به برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مجتبی نورمحمدی روز چهارشنبه گفت:  112 میلیون ریال جوائز برگزیدگان هفدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت این استان به 91 نفر از این افراد تعلق گرفت که به حساب آنها واریز شده است.

وی رقم جوائز تعلق گرفته به برگزیدگان امسال را بیش از دو برابر آزمون سال قبل بیان کرد و اظهار داشت: این جوائز در شانردهمین آزمون به 51 نفر از برگزیدگان این آزمون در استان سمنان تعلق گرفت.

در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم این افراد به قید قرعه در ردیف برگزیدگان قرار گرفتند.

وی افزود: به افراد برگزیده که در رشته های مختلف از جمله حفظ، مفاهیم نهج البلاغه و صحیفه سجادیه، روان خوانی، ترجمه و مفاهیم و سبک زندگی و سیره معصومین هستند از یک میلیون تا ١٠ میلیون ریال جائزه نقدی تعلق گرفته است.

نورمحمدی یادآور شد: در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم استان سمنان که اسفندماه ٩٧ برگزار شد بیش از پنج هزار و ٨٠٠ نفر شرکت کردند.

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه این آزمون در سه بخش حفظ، مفاهیم و معارف و الکترونیکی برگزار شد گفت: در مجموع کشور دو هزار نفر حائز رتبه دریافت جوائز شدند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید