نمایش جزییات خبر
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷

تاکید بر تاثیر همکاری هنرمندان و ارائه تولیدات هنری در کاهش آسیب های اجتماعی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شاهرود گفت: هنرمندان می توانند همکاری مناسبی برای کاهش آسیب اجتماعی با این جمعیت داشته و جمعیت هلال احمر آماده برپایی ایستگاه های فرهنگی و هنری در پایگاه های هلال احمر است.
تاکید بر تاثیر همکاری هنرمندان و ارائه تولیدات هنری در کاهش آسیب های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، اسماعیلی در نشستی با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود در این اداره با اشاره به دغدغه های مشترک بین هلال احمر و دیگر دستگاه ها گفت: خواست و همت مدیریت هلال احمر بر کاهش آسیب های اجتماعی و تعامل با دستگاه های متولی فرهنگی استوار است.

ویبا اشاره به عضویت طیف بزرگی از هنرمندان در سازمان جوانان هلال احمر شاهرود ابرازامیدواری کرد: با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی فرهنگ و هنر جامعه،گامهای بزرگی در این حوزه برداشته شود.

رییس جمعیت هلال احمر شاهرود با اشاره به راه اندازی مجدد سینما هلال در این شهر گفت: سینمای هلال احمر که حدود ٢٠ سال پیش به بخش خصوصی واگذار شده و سپس تعطیل شده بود، در سال جدید آغاز به کار کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود نیزدراین نشست گفت : اگر همه افراد جامعه احساس مسوولیت نمایند، درمواقع بروز حوادث، بحران ها و آسیب های اجتماعی خسارات مادی و معنوی کاهش می یابد.

رضا مهدیان با بیان اینکه جامعه امروز  برای حل آسیب های اجتماعی نیازمند تولید آثار هنری است، ابراز امیدواری کرد: رویه همکاری و تعامل بین سایر ادارات نیز رایج شود و تعاملات به صورت متقابل انجام پذیرد تا شاهد پیشرفت و تعالی شهرستان و اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید