نمایش جزییات خبر
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲

برگزاری نشست هم اندیشی در خصوص برپایی اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز

جلسه هم اندیشی در خصوص برپایی اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان در سالن گفتگوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد.
برگزاری نشست هم اندیشی در خصوص برپایی اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، نشست هم اندیشی در خصوص برپایی اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز، در سالن گفتگوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

در این نشست حسینی اقبال، رییس گروه رسانه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌ های انجام شده در حوزه‌ های مختلف این نمایشگاه پرداخت.  

وی در ادامه اظهار داشت: این رویداد نمایشگاهی فرصتی ارزنده برای فعلان عرصه تولید و عرضه خدمات و تجهیزات مرتبط با فناوری اطلاعات، ارتباطات، تکنولوژی، الکترونیک، اینترنت و آشنایی با نیاز های بازار و توانمندی های رقبا محسوب می شود.

طالبی، مدیر موسسه مجری از دیگر سخنرانان این جلسه بود که با تشکر از شرکت‌ کنندگان در این جلسه از آنها خواست تا با در نظر گرفتن تمامی جوانب امر نسبت به ارائه راهکارهای مناسب جهت برگزاری این نمایشگاه اقدام نمایند.

در ادامه این نشست ، بزرگمهر، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و مسئول ستاد مبارزه با بازیهای غیرمجاز رایانه ای استان،در خصوص برپایی این نمایشگاه خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه با توجه به ظرفیت های بالای جوانان و نوجوانان درحوزه بازی های رایانه ای استان البرز سبب تقویت بیش از پیش فعالین این حوزه برای شرکت در مسابقات کشوری و بین المللی می شود.

در این جلسه موسیوند، مدیر استارت آپ های کرج نیز ، در خصوص برنامه ‌ریزی ‌های صورت گرفته در زمان و نحوه برگزاری این نمایشگاه گفت: با توجه به تلاقی زمانی این نمایشگاه با نمایشگاه استارت آپ تهران در تیر ماه سال جاری و برنامه ‌ریزی تیم ها برای حضور در نمایشگاه پایتخت، تغییر زمان برپایی این نمایشگاه پیشنهاد می شود.

در پایان جلسه به اتفاق آرا و نظر مساعد سعیدی نماینده سازمان سیما منظر و فضای سبزشهرداری کرج و بیست دستگاه اجرایی استان البرز با توجه به تلاقی زمانی این نمایشگاه با نمایشگاه استارت آپ تهران تاریخ برگزاری نمایشگاه به تاریخ 8 الی 11 مرداد ماه موکول گردید.

این نمایشگاه در 8 بخش اصلی با حضور ناشران دیجیتال داخلی، تولید کنندگان بازی های رایانه‌ای، استارت آپ ها و با هماهنگی انجام شده با مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار خواهد شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید