نمایش جزییات خبر
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳

روستای زیبای سهیلی قشم، میزبان سیزدهمین جشنواره "هنرمند درون من "

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: سیزد همین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" به میزبانی روستای سهیلی برگزار شد.
روستای زیبای سهیلی قشم، میزبان سیزدهمین جشنواره "هنرمند درون من "

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ، علیرضا کمساری با اعلام این خبر بیان کرد:سیزد همین  دوره از جشنواره "هنرمند درون من" با هدف رشد و توسعه هنر در کودکان و نوجوانان و شناسایی استعدادهای هنری جزیره  روز جمعه  ۲۴ خرداد ماه به میزبانی  روستای سهیلی برگزار شد.

وی با اشاره به حضور چشم گیر کودکان و نوجوانان در این برنامه  گفت: در این برنامه فرهنگی و هنری بیش از ۴۰۰ کودک ونوجوان به اتفاق خانواده خود  شرکت نموده که برگزاری مسابقات مهییج ورزشی و نقاشی به همراه اهدا جوایز به نفرات برتر، بخشی از برنامه های اجرا شده در این مراسم بود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در توضیح بیشتر عنوان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ها به صورت دوره ای در روستاهای قشم، کشف و پرورش استعدادهای هنری بین کودکان و نوجوانان سراسر جزیره ، شناسایی کودکان کم و بی بضاعت می باشد.

شایان ذکر است،  سیزدهمین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری خوب  مدیریت  محترم امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم، کانون هنر و انجمن هنر های تجسمی  ، همراهی خوب  دهیاری و شورای اسلامی سهیلی  جمعه بیست وچهتر خرداد ماه برگزار شد.

کمساری گفت یکی از برنامه های این دوره از جشنواره هنرمند درون من  برنامه بلند خوانی کتاب برای کودکان و نوجوانان است که  ضمن معرفی کتاب ،  کودکان و نوجوانان را تشویق به مطالعه کتاب نموده که  مورد استقبال  قرار گرفته است .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید