نمایش جزییات خبر
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۸

دیدار سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج

حسین عباسی، سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز، ضمن حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه استان البرز، با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، عباسی ضمن ارائه گزارش عملکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سال ۱۳۹۷، به تدابیر و الویت های ابلاغی از سوی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در سال ۱۳۹۸ پرداخت.
وی با اشاره به تاکیدات استاندار البرز و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، الویت اول شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سال جاری را، ساماندهی معتادین متجاهر و احداث مرکز ماده ۱۶ استان برشمرد.
 وی تقویت و افزایش نظارت بر عملکرد مراکز درمان اعتیاد، کمپ های ماده ۱۵ و ۱۶ و همچنین برخورد با عطاریهای غیر مجاز و متخلف و همچنین اجرای برنامه های مختلف آموزشی در تمامی کانون های هدف، به ویژه خانواده با هدف پیشگیری اولیه از اعتیاد، در نقاط آلوده و پرخطر را به عنوان سایر الویت های شورای هماهنگی مطرح نمود. 
سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز در ادامه ضمن تشریح شیوه نامه برگزاری مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران طی چهار دهه مبارزه، به اجرای برنامه های  مختلف در  هفته مبارزه با مواد مخدر پرداخت.
عباسی یکی از مهمترین برنامه های هفته مذکور را سخنرانی ائمه جمعه در تاریخ ۹۸/۳/۳۱ در مرکز و شهرستانهای استان برشمرد و جهت سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه کرج در آن تاریخ اعلام آمادگی نمود.
درپایان، آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه و امام‌ جمعه کرج نیز ضمن اشاره به اهمیت احداث مرکز ماده ۱۶ استان به عنوان یک ضرورت برای استان البرز، به اهمیت اشتغال بهبود یافتگان و خدمات پس از ترک این افراد پرداخت.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید