نمایش جزییات خبر
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲

نشست هم اندیشی انجمن موسیقی البرز با نمایندگی انجمن موسیقی شهرستان فردیس

نشست هم اندیشی انجمن موسیقی استان البرز با نمایندگی انجمن موسیقی فردیس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس برگزار گردید.
نشست هم اندیشی انجمن موسیقی البرز با نمایندگی انجمن موسیقی شهرستان فردیس
  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس،درنشست هم اندیشی انجمن موسیقی استان البرزبا نمایندگی انجمن شهرستان فردیس که با حضور حمید رضا شجاعی مسئول نمایندگی ،عبداله محمد زاده سخنگوی انجمن ،لیلا ارکیان مدیر مالی ،مرتضی جهانی مسئول روابط عمومی ،حمید ملکی کارشناس فنی در حضور علی مومنیان رئیس انجمن استتان البرز وحجت الاسلام و المسلمین حمید رضا ولیزاده رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردیس،اعضاء معرفی وآغاز به کار کردند.
حجت الاسلام ولیزاده رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضران از همراهی صادقانه و زحمات مسئولان و کارشناسان اداره کل قدردانی کرد وگفت: با توجه به سیاست های اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی در سپردن کار به اهل فن، و دست گرفتن امور از طریق فن و تخصص ،شکل دهی انجمن ها را پیشه کرده ایم و دغدغه هنرمندان مان را در تقویت انجمن ها پیگیری خواهیم کرد.
وی افزود: انجمن موسیقی استان، در راستای تقویت استعداد ها و پیشرفت موسیقی فاخراز جمله موسیقی اقوام  شکل گرفته است و تقویت محتوایی موسیقی می تواند از جمله مهمترین اقدامات این نمایندگی در شهرستان باشد.
علی مؤمنیان رئیس انجمن موسیقی استان البرزگفت: اولین قدم این انجمن ، تشکیل بانک اطلاعاتی موسیقی بود که به همت مدیرکل دفتر موسیقی ،مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری و مدیرعامل انجمن موسیقی ایران راه اندازی شده است و کسانی می‌توانند در این سامانه عضو شوند که فعالیت حرفه‌ای در حوزه موسیقی داشته باشند.
وی در خصوص جشنواره ها وبزرگداشت پیشکسوتان موسیقی وبرنامه هایی که انجمن موسیقی در پیش دارد نیز سخنانی ایراد نمود.
در ادامه  حمید رضا شجاعی مسئول نمایندگی انجمن موسیقی شهرستان فردیس  نیز برنامه های مد نظرخود را به شرح ذیل اعلام نمود: پیگیری درخواست آموزشگاه های موسیقی ومشکلات آنها ،شناسایی وثبت گروه موسیقی فردیس وترغیب آنها به فعالیت،هماهنگی با انجمن شعر و برگزاری شب شعر وموسیقی شهرستان، تجلیل از پیشکسوتان موسیقی فردیس ،برگزاری جشنواره بومی محلی شهرستان فردیس،برپایی کارگاه های پژوهشی وتخصصی از جمله برنامه های وی بود.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید