نمایش جزییات خبر
۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳

پایانی پر خیر و برکتبرای نمایش سجاده خونین بابا حیدر در فردیس

نمایش سجاده خونین بابا حیدر، در شهرستان فردیس به اجرا درآمد.
پایانی پر خیر و برکتبرای نمایش سجاده خونین بابا حیدر در فردیس
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس ،بهرام شهبازی راوی این نمایش عدالت و فقیر نوازی آقا امیرالمومنین را از نکته برجسته این نمایش دانست و عنوان نمود این نمایش در ۶ ساعت از ماوقع سقیفه آغاز و در آخر با قصه مظلومیت سه ساله حضرت ابا عبدالله حسین (ع)، حضرت رقیه (س) به پایان می رسد .
اجرا ویژه این نمایش در شب سوم با حضور جمع کثیری از عاشقان امیرالمومنین و شهدا با حضور خانواده شهید گرانقدر مدافع حرم حیدر جلیلوند بود که بسیار شب معنوی را برای مدعوین رقم زد .
نمایش سجاده خونین بابا حیدر به نوشته و کارگردانی بهرام شهبازی و بازی بازیگرانی چون رضا بهزادی ، مجید خلیلی ، حمید اکبری ، پوریا شهبازی ، محسن شهبازی ، لاله مصطفایی ، غزاله حبیبی ، پرنیان شهبازی ، هدیه سهرودی ، علی و رحمت ا... نوروزی ، مریم حاجعلی و با نوای رضا معتمدی و آهنگسازی سینا توده روستا برای دوازدهمین سال در شب های شهادت امام همام آقا علی بن ابی طالب (ع) در فضای باز مجاور فرهنگسرای گلستان شهرستان فردیس به روی صحنه رفت.
این نمایش با مشارکت شهرداری ،شورای اسلامی شهر شهرستان ،مدیر فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری فردیس و با مجوز و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس تولید و به روی صحنه رفت .
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید