نمایش جزییات خبر
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۴۷

انتشار فراخوان نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» در کهگیلویه و بویراحمد

فراخوان نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» به میزبانی شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.
انتشار فراخوان نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «علیرضا دولت آبادی» امروز (۲۹ اردیبهشت) به خبرنگاران، گفت: ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان برنامه های مختلفی را سال جاری در راستای پشبرد اهداف و ماموریت های محوله در دستور کار دارد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برگزاری کارگاه آموزشی تئاتر، دوره آموزشی گرافیک، دوره های آموزشی توانمندسازی مدیران و ... تنها بخشی از برنامه های این ستاد در سال جدید است.

دولت آبادی برگزاری نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» را به عنوان یکی از برنامه های پیش روی کانون ها دانست و ادامه داد: این طرح از طرف استان به ستاد عالی مساجد پیشنهاد و در قالب طرح های مصوب و ابلاغی ستاد در شهرستان بهمئی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره با موضوع «نماز و نیایش» است، یادآور شد: همه عکاسان آماتور و حرفه ای از سراسر استان می توانند در جشنواره شرکت کنند.

این فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه هر عکاس می تواند پنج عکس در هر بخش ارسال کند، خاطرنشان کرد: عکاسان باید آثار خود را تاریخ 19 خرداد ماه تحویل یا به وسیله پست پیشتاز به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دولت آبادی زمان برگزاری جشنواره را 23 خرداد ماه امسال اعلام و ادامه داد: به نفر اول این جشنواره لوح تقدیر و مبلغ 500 هزار تومان، نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ 300 هزار تومان و نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ 200 هزار تومان اهداء می شود.

وی به آدرس دبیرخانه این جشنواره اشاره کرد و گفت: شهرستان بهمئی، خیابان شهید حسین فهمیده، تپه ادارات، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی ارسال و یا با شماره تلفن 07432823728 تماس بگیرند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید