نمایش جزییات خبر
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰

جزیره هنگام، میزبان دوازدهمین جشنواره "هنرمند درون من "

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوارهمین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" به میزبانی جزیره هنگام خبر داد.
جزیره هنگام، میزبان دوازدهمین جشنواره "هنرمند درون من "

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ، علیرضا کمساری با اعلام این خبر بیان کرد:  دوازدهمین دوره از جشنواره "هنرمند درون من" با هدف رشد و توسعه هنر بین کودکان و نوجوانان قشمی روز جمعه  ۲۷ اردیبهشت ماه به میزبانی جزیره  زیبای هنگام برگزار شد.
به گفته وی، یکی از برنامه های جدید این دوره،  بلند خوانی کتاب برای کودکان و نوجوانان بود که با معرفی یک عنوان کتاب داستان، کودکان و نوجوانان را به مطالعه کتاب تشویق می کند.
کمساری با اشاره به حضور چشم گیر کودکان و نوجوانان در این برنامه گفت: برگزاری مسابقات مهیج ورزشی و نقاشی به همراه اهدا جوایز به نفرات برتر، بخشی از برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در توضیح بیشتر عنوان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ها به صورت دوره ای در روستاهای قشم، کشف و پرورش استعدادهای هنری بین کودکان و نوجوانان سراسر جزیره می باشد.
شایان ذکر است،  دوازدهمین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، مدیریت منطقه ویژه اقتصادی و جزیره هنگام، مدیریت امور شهری و روستایی این سازمان و کانون هنر و انجمن هنر های تجسمی با همراهی دهیاری جزیره هنگام  روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید