نمایش جزییات خبر
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱

برگزاری ۴ محفل انس با قرآن در سلماس

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس از برگزاری ۴ محفل انس با قرآن کریم در این شهرستان خبر داد و گفت: این محافل به‌همراه نشست‌های تفصیلی و تدبری، نیمه دوم ماه مبارک رمضان در محل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس برگزار می‌شود.
برگزاری ۴ محفل انس با قرآن در سلماس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،رضا مسلمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس، از برگزاری ۴ محفل انس با قرآن در این شهرستان خبر داد و گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس با همکاری موسسات قرآنی و ادارات این شهرستان به‌مناسبت ماه مبارک رمضان، محافل انس با قرآن را برگزار می‌کند.
وی ادامه داد: موسسات قرآنی، تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، سپاه پاسداران و حوزه علمیه امام علی(ع) شهرستان سلماس و با حمایت ستاد برگزاری مراسم شهرستان به‌مناسبت ماه مبارک رمضان نسبت به برگزاری محافل انس با قرآن در این شهرستان اقدام نموده‌اند.
مسلمی افزود: با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان، بهار قرآن بوده و بنابر تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاست های اداره‌کل درخصوص توجه به امور قرآنی و برای گسترش فرهنگ قرآنی، این اداره با همکاری این موسسات و ادارات محافل انس با قرآن را برگزار می‌کند.
وی یادآور شد: نمایش «او تو را دوست دارد» نیز همزمان با ایام شهادت امام علی(ع) از ۱۸ الی ۲۲ رمضان و از ساعت ۲۲ در محل سالن آمفی تئاتر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس به‌روی صحنه خواهد رفت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس از برگزاری نشست علمی تخصصی با موضوع گفتمان دینی قرآنی و تبیین گام دوم انقلاب و فرهنگ رمضان نیز خبر داد و گفت: این نشست نیز ۶ خرداد ماه در محل سالن جلسات این اداره‌کل برگزار خواهد شد.اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید