نمایش جزییات خبر
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱:۴۵

چگونه در نمایشگاه قرآن بن خرید تهیه کنیم؟

بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می توانند با مراجعه به سایت IQFA.IR و ثبت نام در باشگاه همراهان نمایشگاه و یا با مراجعه به غرفه باشگاه همراهان نمایشگاه برای دریافت بن کارت خرید از نمایشگاه قرآن ثبت نام کنند.
چگونه در نمایشگاه قرآن بن خرید تهیه کنیم؟

به گزارش ستاد خبری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، علاقه مندان پس از نصب اپلیکیشن چلچراغ و شرکت در مسابقات و فعالیت های مختلف این اپلیکیشن امتیازات خود را افزایش داده و سقف امتیازات خود را برای دریافت بن کارت افزایش دهند.

اپلیکیشن چلچراغ دارای 15 بخش مختلف است که هر یک از آنها تا سقف 400 امتیاز برای ثبت نام کنندگان امتیازآوری می کند و افرادی که بتوانند امتیازات کافی کسب کنند، تا 3 میلیون ریال بن کارت خرید دریافت خواهند کرد.

در این اپلیکیشن فعالیت هایی از جمله نظرسنجی، صحیح خوانی نماز و قرآن، دعوت از دوستان، دوره های آموزشی الکترونیکی و نظرسنجی بهترین غرفه را پیش بینی کرده و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن می توانند در طول بازدید از نمایشگاه فعالیت های درخواستی را انجام داده و امتیازات خود را برای دریافت بن کارت افزایش دهند.

پس از کسب امتیازات و تایید باشگاه همراهان نمایشگاه، واجدین شرایط می توانند بن کارت خود را از غرفه بانک صادرات مستقر در نمایشگاه قرآن دریافت کنند.

دریافت کنندگان بن کارت های خرید، می توانند با حضور در غرفه متمرکز فروش کتاب علوم قرآنی و اهل بیت (ع) اقدام به خرید کتاب ها و محصولات مورد علاقه خود کنند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار«قرآن معنای زندگی» همزمان با ماه مبارک رمضان از ۲۱ اردیبهشت ماه تا ۴ خرداد ماه در مصلای حضرت امام خمینی( ره) در حال برپایی است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید