نمایش جزییات خبر
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹

در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛ مراسم اهدای جوایز برگزیدگان مسابقات بین‌المللی خوشنویسی برگزار می‌شود

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان یازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی خوشنویسی، 29 اردیبهشت‌ماه جاری با حضور ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و خالد ارن، رییس سازمان بین‌المللی آرسیکا برگزار می‌شود.
در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛ مراسم اهدای جوایز برگزیدگان مسابقات بین‌المللی خوشنویسی برگزار می‌شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با همکاری اداره‌کل مبادلات فرهنگی و سازمان‌های بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مرکز تحقیقات تاریخ، هنر و فرهنگ اسلامی سازمان کنفرانس اسلامی (آرسیکا)، مراسم اهدای جوایز برگزیدگان یازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی خوشنویسی (گرامیداشت محمدشوقی افندی) در روز یکشنبه (29 اردیبهشت‌ماه) در محل سالن اجتماعات سازمان فرهنگ، برگزار می‌شود.

در این مراسم به 12 هنرمند خوشنویس ایرانی که نفرات برگزیده این مسابقه اعلام شدند، جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

آرسیکا یکی از نهادهای وابسته به سازمان کنفرانس اسلامی و مقر آن در استانبول است و مشارکت فعال هنرمندان و خوشنویسان ایرانی از مهمترین جلوه‌های رقابت‌های سازمان آرسیکا بوده است.

بنابر اعلام این خبر، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بر اجرای طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی کشورهای اسلامی عضو سازمان همکاری اسلامی تمرکز دارد و هزینه‌های آن بر عهده کشورهای اسلامی است.

توسعه همکاری‌ها و تعاملات در حوزه دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با این قبیل نهادهای بین‌المللی از سوی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سرلوحه اولویت‌های کار و برنامه‌ای قرار دارد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید