نمایش جزییات خبر
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد پیام ارسال کرد.
پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان

«سید عباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد پیامی را به شرح زیر صادر کرد که توسط «جعفر مروارید» مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی قرائت گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم

مسجد خانه امن الهی است که از صدر اسلام تا کنون همواره مرکز انس، الفت و همدلی میان مومنان و پایگاه جنبش های و حرکت های مهم و تاثیرگذار بوده است، انقلاب اسلامی با بهره گیری از سیره پیامبر اکرم(ص) و رهبری حضرت امام خمینی(ره) در مسااجد قوت و انسجام یافت، توجه به عمران و آبادانی مساجد با محوریت مردم از ثمرات انقلاب اسلامی است.

ساخت هزاران مسجد در نقاط مختلف کشور نشان از توجه به توسعه کمی مساجد دارد، در بعد معنوی نیز ایجاد هزاران پایگاه بسیج و راه اندازی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور که مورد توجه مقام معظم رهبری نیز بوده است از جمله اقدامات ارزشمند است.

حضور مدیران، فعالان و فرهیختگان قرآنی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و در آئین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در جوار آستان مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) فرصتی مغتنم در جهت ترویج گفتمان مسجد طراز اسلامی است.

با درود به تمامی تلاشگران و منادیان علم و آگاهی و خادمان و برگزیدگان، اعم از روحانیان و علماء معظم و متصئیان و متولیان مساجد و کانون ها و تمامی اعضای خدوم آنها، از خداوند متعال توفیق روز افزون خدمت به قرآن کریم و این خانه امن الهی را با توجهات خاصه ولی عصر(عج) برای همه عزیزان خواستارم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید