نمایش جزییات خبر
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۴۹

«رونق تولید هنری» در نگارخانه باران/حضور مسئولان باعث دلگرمی هنرمندان

قاسمیان حضور مسئولان را باعث دلگرمی هنرمندان دانست و گفت: این کار رونق تولید در کار هنری است و انتظار حضور مسئولان را داریم.
«رونق تولید هنری» در نگارخانه باران/حضور مسئولان باعث دلگرمی هنرمندان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، مجموعه آثار سیدعلی قاسمیان، هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی در قالب آثار نقاشی طراوت رنگ ها با همکاری انجمن هنرهای تجسمی در نگارخانه باران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مدت یک هفته پذیرای علاقه مندان است.

سیدعلی قاسمیان در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به اینکه حدود 20 سال به کار نقاشی مشغول است، گفت: آثار این نمایشگاه با رنگ و روغن کار شده است.

این هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی با بیان اینکه تعداد 25 اثر هنری در نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته شده، اظهار داشت: این آثار در زمینه های آزاد، موضوعات معنوی و طبیعت زیبای استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

وی با اشاره به استقبال و حضور هنرمندان در این نمایشگاه، ادامه داد: نمایشگاه از 9 اردیبهشت ماه تا 17 اردیبهشت پذیرای علاقه مندان است.

قاسمیان در زمینه هنر نقاشی هم گفت: نقاشی شیوه و سبک های مختلفی داشته و هرکسی علاقه به استفاده از سبک خاصی دارد.

این هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی شیوه کار خود را رئالیسم نزدیک به امپرسونیسم به شیوه آبرنگی دانست و اضافه کرد: این شیوه خاصیت شفافیت رنگی ویژه ای دارد.

وی خاطرنشان کرد: از مسئولان انتظار می رود وقتی نمایشگاهی هنری در استان افتتاح می شود، برای آن ارزش قائل شوند.

قاسمیان ابراز داشت: در شهرهای بزرگی که نمایشگاه افتتاح کردم شاهد حضور مدیران، هنرمندان و مردم بودم.

این هنرمند حضور مسئولان را باعث دلگرمی هنرمندان خواند و گفت: این کار رونق تولید در کار هنری است و انتظار حضور مسئولان را داریم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید