نمایش جزییات خبر
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۱۰

برگزاری جشن فرهنگ و هنر مردم دشت روم

دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور پاسداشت آداب و رسوم و استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های روستائیان، جشن بزرگ فرهنگی و هنری مردم دشت روم برگزار می شود.
برگزاری جشن فرهنگ و هنر مردم دشت روم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، رضا دهبانی پور امروز به خبرنگاران، گفت: این جشن به منظور توزیع عادلانه سرانه فرهنگی مناطق روستایی، ایجاد روحیه نشاط اجتماعی، تقویت اعتماد به نفس و روحیه خودباوری در مردم برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد پاسداشت آداب و رسوم و استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های روستائیان، کشف استعدادهای هنری جوانان روستا را از دیگر اهداف این رخداد فرهنگی عنوان کرد.

وی یادآور شد: این جشن بزرگ عصر روز سه شنبه، 10 اردیبهشت جاری ساعت 16 تا 19 در روستای منصور آباد دشتروم، طبیعت زیبا و دل انگیز «سرو خمزون» برگزار می شود.

دهبانی پور گفت: این جشن به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری فرمانداری شهرستان بویراحمد، بخشداری مرکزی و دهیاری های دشت روم با حضور مدیران ارشد استان و شهرستانی برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید