نمایش جزییات خبر
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۱۹

هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی قشم بمناسبت روز ملی خلیج فارس نقاشی می کشند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقه نقاشی رنگ و روغن بمناسبت روز ملی خلیج فارس با حضور 20 تن از هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی قشم خبر داد.
هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی قشم بمناسبت روز ملی خلیج فارس نقاشی می کشند

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری اعلام کرد: هنرمندان حوزه هنرهای تجسمی قشم عصر روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه در محل کانون هنر قشم با هدف گرامیداشت روز ملی خلیج فارس (دهم اردیبهشت) با دستان توانای خود هنرنمایی خواهند کرد.
وی گفت: این مسابقه برای نخستین با با هدف گرامیداشت روز ملی خلیج فارس از سوی هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم برگزار می شود.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، در حاشیه این مسابقه پخش دیجیتال نمایشگاه عکس هم دایر می شود و به برگزیدگان این مسابقه به رسم یادبود جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
بنا به این گزارش، همه ساله همزمان با روز ملی خلیج فارس (دهم اردیبهشت) و تا چند روز بعد از آن برنامه های متنوعی با حضور هنرمندان و دانش آموزان در نقاط مختلف جزیره قشم برگزاری می شود.
مسابقه نقاشی با رنگ و روغن توسط هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی قشم هم ساعت 17 روز ۱۱ اردیبهشت ماه در محل کانون هنر قشم برگزار می گردد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید