نمایش جزییات خبر
۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵

ثبت گروه های نمایشی در دستور کار انجمن هنرهای نمایشی قرار گرفت

پرونده هفت گروه نمایشی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای صدور پروانه فعالیت در هفته جاری بررسی می شود.
ثبت گروه های نمایشی در دستور کار انجمن هنرهای نمایشی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، رضا رفیعی از بررسی هفت پرونده  جهت صدور پروانه فعالیت خبر داد و گفت: با توجه به دغدغه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و لزوم ثبت گروه های نمایشی، تاکنون پنج گروه نمایشی در استان پروانه فعالیت دریافت کرده اند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این گروه ها شامل: تئاتر شادن درجه الف و تئاتر هلیا با درجه ج از یاسوج، تئاتر مردم، تئاتر شهدای چرام و تئاتر ماهان با درجه ج از دهدشت هستند .

وی یادآور شد: تعداد 11 پرونده از شهرستان های مختلف در دست اقدام و بررسی بوده که از این تعداد، دو گروه از گچساران، سه گروه از یاسوج، یک گروه از شهرستان دنا، یک گروه از شهرستان کهگیلویه، 2 گروه از لنده و 2 گروه از شهرستان بهمئی هستند.

رفیعی خاطرنشان کرد: با بررسی های به عمل آمده پرونده هفت گروه تکمیل و پس از بررسی های اولیه توسط کارشناسان حوزه تئاتر استان، تا اواخر هفته جاری برای بررسی و صدور پروانه نهایی به مرکز هنرهای نمایشی کشور ارسال خواهند شد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد، با به ثبت رساندن گروه های نمایشی و ساماندهی این گروه ها، گام مهمی در پیشرفت تعالی هنر تئاتر برداشته شود.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید