نمایش جزییات خبر
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۱۳

مدیر ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد

همزمان با دومین روز برگزاری گردهمایی مدیران ستادی و استانی کانون های مساجد کشور، مدیر ستاد کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.
مدیر ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، گردهمایی مدیران ستادی و استانی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور به مدت دو روز (۴ و ۵ اردیبهشت) با حضور حجت الاسلام و المسلمین ارزانی در شهر مقدس قم در حال برگزاری است.

در این گردهمایی گزارش عملکرد ستادهای استانی در کل کشور، طراحی و تدوین برنامه های آینده، برنامه‌ های‌ ستادی، اوقات فراغت تابستان و ... تشریح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین تعدادی از مدیران استانی کانون های فرهنگی هنری مساجد به تشریح برنامه های انجام گرفته در استان های خود خواهند پرداخت.

در روز دوم برگزاری این نشست، تعدادی از مدیران ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد سراسر کشور در زمینه اجرای مطلوب برنامه ها و فعالیت های محوله تجلیل شدند.

 

علیرضا دولت آبادی، مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله مدیرانی بود که امروز با حضور دکتر حبیب ارزانی، مشاور وزیر و رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.

دولت آبادی که چندماهی بیشتر نیست این مسئولیت را برعهده گرفته، توانست برنامه های خوبی از جمله برگزاری محافل قرآنی در مناطق کمتر برخوردار استان، تجلیل از فعالان فرهنگی کانون های مساجد، برگزاری مطلوب جشنواره قرآنی «مدهامتان»، همایش بزرگ و تاثیرگذار «انقلاب به روایت هنر» در مسجد شهیدان گچساران و چندین فعالیت فرهنگی و هنری را با حضور مسئولان ارشد استانی برگزار و به سرانجام برساند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید