نمایش جزییات خبر
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۰۹

در دیدار مدیرکل و کارکنان فرهنگ وارشاد اسلامی استان با فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد‌:نقض قواعد حقوق بین الملل زیر سوال بردن آمریکا در مجامع جهانی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در دیدار فرمانده سپاه فتح استان نقض قواعد حقوقی و بین المللی توسط دولت آمریکا را زیر سوال بردن این کشور در مجامع جهانی دانست.
در دیدار مدیرکل و کارکنان فرهنگ وارشاد اسلامی استان با فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد‌:نقض قواعد حقوق بین الملل  زیر سوال بردن آمریکا در مجامع جهانی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، رضا دهبانی پور در این دیدار که با حضور جمعی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اصحاب رسانه و پرسنل سپاه فتح استان برگزار شد افزود: ایثار و از خود گذشتی سپاه در طول دوران انقلاب اسلامی در همه عرصه ها و صحنه ها و در میدان های مختلف برای ملت ایران  و جامعه بین المللی روشن است.
وی با بیان اینکه این برچسب های ناروا هرگز به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمی چسبد گفت: سپاه به جهت دفاع از کیان اسلام و انقلاب در درون و برون مرزها در قلب ملت ایران و مسلمانان منطقه جای دارد و با این مسائل حاشیه ای هرگز از   مسیر اهداف خود خارج نمی شود.
دهبانی پور در ادامه گفت: اینکه حاکمیت یک کشور که در دنیا ادعاهایی برای خود دارد خلاف قواعد بین الملل چنین تصمیمی بگیرد بدون شک زیر سوال بردن این کشور در مجامع جهانی است.
وی گفت. آنچه در شرایط کنونی لازم است این است که همه با وحدت و یکپارچگی که این روزها هم به خوبی نشان داده ایم در کنار سپاه پاسداران ایستاد و این اقدام سخیف آمریکا را محکوم کنیم.
دهبانی پور خاطرنشان کرد: مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه همراه و هم صدا با سایر تشکل ها و جنبش های مردمی حمایت قاطع خود را از،سپاه پاسداران اعلام می کند و به آمریکا می گوید همه ما در کنار هم ایستاده ایم.
در پایان این نشست صمیمی سرهنگ خرم دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از حضور مدیرکل و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خبرنگاران تصریح کرد: حمایت و حساسیت مجموعه های فرهنگی استان و اصحاب رسانه شایسته تقدیر ویژه است.
وی گفت: آنچه مسلم است نفوذ معنوی و مستشاری و  موقعیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه یک موقعیت استثنایی و بی بدیل است که همه معادلات و هزینه های هنگفت آمریکا در منطقه را بر هم زد و آنها از مسئله رنج می بردند و عصبانی هستند که چنین تصمیم های بی منطقی  روی می آورند.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید