نمایش جزییات خبر
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹

مهمترین شاخصه هنرمند متعهد، گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در افتتاحیه نمایشگاه هنر انقلاب گفت: مهمترین شاخصه هنرمند متعهد، گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی می باشد.
مهمترین شاخصه هنرمند متعهد، گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی است

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، آئین افتتاحیه نمایشگاه هنر انقلاب با حضور مدیر کل، معاونین و جمعی از هنرمندان هم استانی در نگارخانه باران یاسوج برگزار شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک هفته هنر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره سید اهل قلم شهید والا مقام مرتضی آوینی گفت: زبان هنر بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم و ارزشهاست.

رضا دهبانی پور، مهمترین شاخصه هنرمند متعهد را گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی عنوان کرد و اظهار داشت: در عرصه های مختلف هنری در همه رشته ها در پاسداشت آرمان های اصیل انقلاب به کمک هنرمندان استان تلاش مرده این و جال آن می طلبد که اقدامات بزرگ و گام های موثرتری به جهت ارح گذاری و جایگاه والای هنر و مفاهیم ارزشی توسط هنرمندان و متولیان امر برداشته شود.

دهبانی پور یادآورشد، نمایشگاه هنر انقلاب به همت انجمن هنرهای  تجسمی استان به مدت یک هفته در مگارخانه باران شهر یاسوج به روی علاقمندان باز خواهد بود و در این نمایشگاه تعداد 40 اثر در قالب نقاشی و پوستر در معرض دید عموم قرار میگیرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید