نمایش جزییات خبر
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۱۶

نمایش 'دنیای آدم ها' از بوکان در جشنواره ارس درخشید

رییس اداره فرهنگ و اراشاد اسلامی بوکان گفت: نمایش «دنیای آدم ها» اثری از هنرمندان این شهرستان جایزه ششمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی منطقه آزاد ارس در آذربایجان شرقی را به خود اختصاص داد
نمایش 'دنیای آدم ها' از بوکان در جشنواره ارس درخشید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی  آذربایجان غربی، منصور احمدی افزود: این نمایش کاری از گروه تئاتر ققنوس بوکان است که توانست در چند بخش مختلف در این جشنواره جوایزی را کسب کند.
وی ادامه داد: «افشین ناصری» توانست در بخش بهترین کارگردانی مقام دوم را کسب کند و لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 20 میلیون ریال را به خود اختصاص دهد.
احمدی اظهار داشت: «نازیلا امینی» نیز توانست مقام دوم بازیگری زن را به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی 10 میلیون ریال برای بازی در این نمایش کسب کند.
وی با بیان اینکه عنوان سوم بازیگری مرد نیز به «هاوری رضایی» بازیگر این نمایش اهدا شد، بیان کرد: هیات داوران نمایش «دنیای آدم‌ها» را برای حضور در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیرخانه این جشنواره معرفی کرد. مراسم اختتامیه ششمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس در سالن «حکیم نباتی» منطقه آزاد ارس برگزار شد.
در این مراسم که با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی کشور، مدیران استانی، هنرمندان و گروه‌های شرکت کننده در جشنواره برگزار شد، نفرات برتر جشنواره ارس پس از داوری گلبرگ ابوترابیان، سعید اسدی و فرهاد قائمیان در بخش‌های مختلف معرفی شدند؛ در این جشنواره 9 اثر به نمایش و داوری گذاشته شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید