نمایش جزییات خبر
۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰

هنر می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف جامعه داشته باشد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنر، بخش مهم و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ یک جامعه است که می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه داشته باشد.
هنر می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف جامعه داشته باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، رضا دهبانی پور در پیامی روز ملی «هنرهای نمایشی» را به جامعه هنری به ویژه هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی تبریک گفت.

در پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد آمده است: هنر وسیله ای است که انسان برای برانگیختن احساسات و عواطف خود زیبایی ها، شگفتی ها و حقایقی را به نمایش می گذارد و آن را به جامعه خویش انتقال می دهد.

آنچه مسلم است هنر، بخش مهم و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ یک جامعه است که می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه داشته باشد و از طرفی تئاتر هنری است که هنرمند احساس و ارتباط خود را به صورت مستقیم و زنده با مخاطب در میان می گذارد و حقیقت را به تصویر می‌ کشد.

تئاتر یک نظام سازمان یافته هنری است که داستان ها، روایات و مسائل اجتماعی گوناگونی را از سراسر کره خاکی بر روی صحنه می برد که می تواند حامل و  انتقال دهنده پیام مهمی باشد.

شایسته می دانم در آغازین روزهای سال جدید، تقارن بهار دل انگیز طبیعت را با این روز هنری به جامعه تئاتر ایران و به ویژه هنرمندان این عرصه در استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض نموده و سالی موفقیت آمیز را برای هنر تئاتر آرزو دارم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید