نمایش جزییات خبر
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ۲۱:۱۱

ثبت ۶۱۲ کانون فرهنگی و هنری در سامانه بچه های مسجد/روسای فرهنگ و ارشاد کانون های مساجد را از خود بدانند

دولت آبادی با بیان اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری در نشست های ستاد حضور خواهند داشت، گفت: انتظار می رود مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان ها کانون های فرهنگی و هنری مساجد را از خود بدانند.
ثبت ۶۱۲ کانون فرهنگی و هنری در سامانه بچه های مسجد/روسای فرهنگ و ارشاد کانون های مساجد را از خود بدانند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا دولت آبادی امروز در آخرین نشست شورای اداری که با حضور روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های هشت گانه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: با توجه به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیری شورای سیاست گذاری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با وزیر فرهنگ و ارشاد بوده و وزرای آموزش و پرورش و ورزش و جوانان نیز از اعضای این شورا هستند.

رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در استان نیز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری در نشست های ستاد حضور خواهند داشت، اظهار کرد: انتظار می رود مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان ها کانون های فرهنگی و هنری مساجد را از خود بدانند.

وی با بیان اینکه هنوز ساختار جدید در ستادهای استانی با توجه به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و چارت ستادی ابلاغ نشده، اضافه کرد: سال آینده بحث توجیه برنامه ها را با روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی داریم.

دولت آبادی به بحث ساماندهی کانون ها و نیز ثبت اعضای آنها در سامانه «بچه های مسجد» اشاره و یادآور شد: تاکنون از شهرستان بویراحمد 175 کانون، شهرستان کهگیلویه 154 کانون، باشت 33 کانون، بهمئی 59، گچساران 50 کانون، دنا 81 کانون، لنده 25 کانون و چرام نیز 35 کانون مشخصات آنها در این سامانه به ثبت رسیده اند.

این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد سرکشی از کانون های فرهنگی هر شهرستان را در دستور کار خود دانست و ادامه داد: برنامه های این ستاد سال آینده در حوزه توانمندسازی و آموزش و همچنین جشنواره و مسابقات خواهد بود.

وی خطاب به روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در حوزه روستاها و عشایر هر برنامه ای که قابلیت اجرایی در شهر، استان و یا کشور را داشته باشد را حداکثر تا 15 فروردین سال آینده به ستاد استانی ارائه دهید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید