نمایش جزییات خبر
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷

روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه محوری را مدنظر داشته باشند

دهبانی پور فعالیت های فرهنگی و هنری استان را نتیجه کار جمعی دانست و از روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست، برنامه محوری را سرلوحه کار خود قرار دهند.
روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه محوری را مدنظر داشته باشند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، رضا دهبانی پور امروز در آخرین نشست شورای اداری که با حضور روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های هشت گانه استان کهگیلویه و بویراحمد ورئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار شد، از زحمات روسا و کارکنان در زمینه انجام برنامه ها و فعالیت های امسال تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید تلاش کرد در ایام تعطیلات نوروزی برنامه های فرهنگی و هنری شاد برای مردم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در راستای برگزاری برنامه ها محدودیت های مالی نیز وجود دارد، از روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست برنامه های این ایام با مشارکت دیگر دستگاه ها و نهادها باشد.

دهبانی پور فعالیت های صورت گرفته فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول سال را مدیون تلاش همکاران این اداره کل و ادارات شهرستانی دانست و اضافه کرد: تلاش می کنیم کسانی که در جشنواره «جام باشگاه های کتاب» و «روستاهای دوستدار کتاب» نقش داشتند سال آینده تجلیل شوند.

این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد فعالیت های فرهنگی و هنری استان را نتیجه کار جمعی دانست و از روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست، برنامه محوری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

شایان ذکر است، بحث اتوماسیون اداری برخی ادارات شهرستانی، پیشنهاد برنامه های قابل اجرا در ایام نوروز و ... از موارد مطرح شده در این نشست بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید