نمایش جزییات خبر
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱

رئیس کمیته پدافند غیر عامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: پدافند غیرعامل به عنوان پیوست در فعالیت های فرهنگی و هنری قرار گیرد

رئیس کمیته پدافند غیرعامل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه پدافند غیرعامل باید به عنوان پیوست در تمامی فعالیت های فرهنگی و هنری قرار بگیرد، گفت: پدافند غیرعامل موضوعی است که باید امروزه به آن توجه بیش از پیش داشته باشیم.
رئیس کمیته پدافند غیر عامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: پدافند غیرعامل به عنوان پیوست در فعالیت های فرهنگی و هنری قرار گیرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی، مجلس و امور استان ها و رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز در جلسه «آگاه سازی پدافند غیرعامل با موضوع پدافند غیرعامل و رویکرد فرهنگی» با تاکید بر این مطلب ادامه داد: اینگونه جلسات برای آگاه سازی مدیران، مسولان و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت می کنند ضروری است.

وی افزود: برگزاری این جلسه با هدف افزایش دانش و اطلاعات در زمینه موضوعات پدافند غیرعامل صورت گرفته است و امیدورم به این مهم دست یابیم.

معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه گفت: پدافند غیرعامل موضوعی است که همه دستگاه های نظام باید به آن توجه داشته باشند زیرا برای حفاظت و مصونیت از هرگونه تهدید ضروری است.

رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در عین حال تصریح کرد: این وزارتخانه نیز در راستای وظایف فرهنگی و هنری خود به عنوان یک نهاد حاکمیتی اقداماتی را در این زمینه دارد تا آسیب پذیری آن کاهش یابد.

وی افزود: به عنوان مثال اگر در کشور بین اقوام مختلف همبستگی وجود دارد به طور قطع از آسیب پذیری آن کاسته می شود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید