نمایش جزییات خبر
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۴۴

کتابخانه گردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون و جمعی از کارکنان اداره ارشاد اسلامی صبح امروز از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهر یاسوج بازدید کرد.
کتابخانه گردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، رضا دهبانی پور به همراه معاون و جمعی از کارکنان اداره ارشاد اسلامی صبح امروز از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهر یاسوج بازدید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با استقبال از طرح ملی کتابخانه گردی گفت: طرح کتابخانه گردی در واقع ظرفیتی است که مسئولین فرهنگی ما، مدیران و همچنین کسانی که مرتبط با کار کتاب و کتابخوانی هستند بتوانند به جهت ایجاد رغبت و علاقمندی مراجعین و همچنین آشنایی با ظرفیت کتابخانه ها بیشترین استفاده را داشته باشند.

رضا دهبانی پور یکی دیگر از آثار مهم این طرح را آشنایی با جایگاه و نقش کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی و رسالت عظیم و حیاتی آنها در اطلاع رسانی دانست و گفت: اگر بپذیریم توسعه فرهنگی زیرساختی برای توسعه همه جانبه و پایدار است، باید بگوییم که برای توسعه فرهنگی، کتاب و کتابخوانی دارای اهمیت ویژه ای است.

وی فعالیت های خدماتی و فرهنگی کتابخانه های عمومی را در این چند ساله اخیر مطلوب ذکر کرد و افزود: جمع خوانی های کتاب، نشست های کتابخوان، جشنواره کتاب رضوی، جشنواره قصه گویی و دهها طرح دیگر فرهنگی در این سال های اخیر در کتابخانه های عمومی رشد خوبی داشته که این نشان از رسالت فرهنگی مطلوب این مجموعه فرهنگی در کنار سایر خدمات کتابخانه ای است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید