نمایش جزییات خبر
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰

جابری انصاری خبر داد: برگزاری جلسه آگاه سازی پدافند غیر عامل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سعید جابری انصاری مشاور معاون امور حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری جلسه آگاه سازی پدافند غیرعامل برای مدیران و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
جابری انصاری خبر داد: برگزاری جلسه آگاه سازی پدافند غیر عامل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جابری انصاری با بیان این مطلب افزود: با توجه به اهمیت پدافند غیرعامل و نقش فرهنگ در این باره، این جلسه صبح فردا دوشنبه بیستم اسفند در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

جابری ادامه داد: فرهنگ دارای ظرفیت های فراوانی است که باید از این ظرفیت ها در موضوعات پدافند غیرعامل بهره برد.

وی در عین حال تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نهاد حاکمیتی حوزه فرهنگ و هنر کشور در بخش پدافند غیرعامل دارای وظایفی است که با توجه به ایمن سازی و مصون سازی آن، ضرورت برگزاری اینگونه جلسات بیش از پیش خواهد بود.

جابری انصاری افزود: در این جلسه که به منظور تبیین نقش فرهنگ در پدافند غیرعامل برگزار می شود، لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه، علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارتخانه و محبی معاون فرهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور و خالدی رئیس دانشگاه آزاد تهران شمال در سخنانی به اهمیت و نقش پدافند غیرعامل در موضوعات فرهنگی می پردارند.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه ویژه ای که آقای کاراندیش رئیس پدافند غیرعامل وزارتخانه به این حوزه دارند، گام های موثری در سال های آینده در این زمینه برداشته شود.

جابری انصاری ادامه داد: این جلسه صبح دوشنبه ساعت 10 در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید