نمایش جزییات خبر
۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳

طی اطلاعیه ای منتشر شد؛ فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی ایران»

در راستای اهداف سند چشم انداز ایران در افق ۱۴۰۴ فراخوان پیشنهاده توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای پیاده‌سازی «دستورالعمل تعیین محدوده خدمت کتابخانه‌های عمومی» در تمام استان‌های کشور (به جز استان‌های تهران و البرز) منتشر شد.
طی اطلاعیه ای منتشر شد؛ فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی ایران»

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نهاد کتابخانه‌ها برای پیاده‌سازی «دستورالعمل تعیین محدوده خدمت کتابخانه‌های عمومی» در تمام استان‌های کشور (به جز استان‌های تهران و البرز) از دانشگاه‌ها، نهادها، مؤسسات و تمامی اشخاص حقوقی دعوت می‌کند تا پیشنهاده‌های خود را منطبق با فراخوان پیشنهاده (RFP) و با در نظر گرفتن دستورالعمل تعیین محدوده خدمت کتابخانه‌های عمومی، گزارش شهر تهران و گزارش سایر شهرهای تهران و دهستان‌های استان تهران، حداکثر تا تاریخ ۱۷ فروردین سال ۱۳۹۸ از طریق وب‌سایت http://rpm.iranpl.ir  ارسال کنند.

پیشنهاد دهندگان پیش از تدوین و ارسال مطالب‌ باید توجه کنند که پیشنهاده‌ها برای همه استان‌ها به جز تهران و البرز باشد و برای هر استان به صورت مجزا تهیه و ارسال شود. هر دانشگاه، نهاد، مؤسسه و شخص حقوقی نیز تنها مجاز به ارسال پیشنهاده برای دو استان است.

همچنین نزدیک بودن محل سکونت پیشنهاد دهنده به استان مورد نظر، در داوری‌ها تأثیرگذار است.

گفتنی است، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۱۳۹۷ در راستای اجرای قانون تأسیس و نحوۀ ادارۀ کتابخانه­‌های عمومی، تحقق اهداف سند چشم‌انداز ایران در افق ۱۴۰۴ و برنامه ششم توسعه و ضوابط ملی آمایش سرزمین با انجام طرح آزمایشی آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی کشور در ۲ استان تهران و البرز، موفق به تدوین دستورالعمل تعیین محدوده خدمت کتابخانه‌های عمومی کشور شده است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید