نمایش جزییات خبر
۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اختتامیه پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال ۱۲ اسفند برگزار می‌شود

اختتامیه پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال روز یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اختتامیه پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال ۱۲ اسفند برگزار می‌شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بنا بر اعلام روابط عمومی این جشنواره، آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در تالار همایش‌های پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری واقع در تقاطع خیابان انقلاب و خیابان برادران مظفر برگزار خواهد شد.

مصطفی اسدزاده، مدیر روابط عمومی این جشنواره با اعلام این خبر افزود: برترین‌های پژوهش فرهنگی سال، امسال در 10 محور «مطالعات دین، آئین‌ها و مناسک»، «ابعاد اجتماعی فرهنگ و دین»، «مطالعات انتقادی فرهنگ»، «مطالعات هنری»، «سیاستگذاری فرهنگی»، «مطالعات رسانه»، «صنایع فرهنگی و رسانه‌ای»، «ابعاد فرهنگی مطالعات ادبی و زبان»، «ابعاد فرهنگی مطالعات علم و آموزش و پرورش» و «ابعاد فرهنگی مسائل زنان و جوانان» معرفی خواهند شد. همچنین در مراسم اختتامیه جشنواره از یک پيشکسوت پژوهش فرهنگی تجلیل به عمل خواهد آمد.


تصویر

مدیر روابط عمومی پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال، تعداد آثار ارسالی به جشنواره پانزدهم را بیش از ۹۵۰ اثر اعلام کرد و گفت: در میان آثار رسیده به جشنواره پانزدهم، تعداد ۵۸۰ عنوان کتاب، ۱۶۴ طرح پژوهشی و ۲۰۹ پایان‌نامه توسط داوران و در ۴ مرحله داوری شده است.


تصویر

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید