نمایش جزییات خبر
۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۴۸

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ شیوه نامه های انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به بنگاه های اقتصادی عمومی و تشکل های مردم نهاد بررسی شد

پانزدهمین جلسه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به ریاست سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور اعضای کمیسیون و اعضای کمیته راهبردی کمیسیون برگزار شد.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ شیوه نامه های انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به بنگاه های اقتصادی عمومی و تشکل های مردم نهاد بررسی شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این جلسه اعضای این کمیسیون دو شیوه نامه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بنگاه های اقتصادی عمومی و انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات تشکل های مردم نهاد را بررسی کردند.

بر اساس این گزارش، دو شیوه نامه بررسی شده پیش از طرح در این کمیسیون در جلسات کارشناسی با حضور نمایندگان مرتبط تدوین شده بود.

بنابراین گزارش، اعضای کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات عبارتند از: سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، پورفلاح معاون وزارت اطلاعات، حجت الاسلام بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، نصرالله جهانگرد معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رضا طلایی نیک معاون وزارت دفاع، حجت الاسلام مازنی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و رسول سرائیان دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات کشور.

حسام الدین آشنا، یونس شکرخواه، انصاری، محسن اسماعیلی، حسن نمکدوست، علیرضا معزی، رضا باقری اصل و سیدحسن میردامادی نیز اعضای کمیته راهبردی این کمیسیون هستند.

 

 

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید