• اخبار

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت آیت الله محمد مومن قمی

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت آیت الله محمد مومن قمی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله محمد مومن قمی عضو فقید شورای نگهبان قانون اساسی و مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام سیدعباس صالحی آمده است:
انا لله و انا الیه راجعون
خبر رحلت فقیه مجاهد، عضو فقید شورای نگهبان قانون اساسی و مجلس خبرگان رهبری، حضرت آیت الله محمد مومن قمی(رضوان الله تعالی علیه) پس از تحمل دوره سخت بیماری موجب تالم و تاثر عمیق گردید.
آن عالم بزرگوار که در کسب مدارج علمی و حوزوی صاحب رتبه ای والا و مایه افتخار حوزه های علمیه بود، در راه مبارزه با رژیم ستمشاهی و همراهی با بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) نیز از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.
در سال های پس از انقلاب اسلامی هم در جایگاه عضویت در شورای نگهبان قانون اساسی و همچنین مجلس خبرگان رهبری، همواره حضوری نقش آفرین و اثرگذار داشت.
اینجانب فقدان آن فقیه برجسته و عالم عامل را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی)، حوزه های علمیه، بیت بزرگوار آن فقید سعید و مردم شریف و انقلابی قم صمیمانه تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن عالم مجاهد علو درجات و همنشینی با اولیاء الله و برای بازماندگان معزز صبر و اجر مسالت دارم.
۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۰۸
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500