نمایش جزییات خبر
۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳

آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود

مسئول تعامل با نهادها و مؤسسات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از شروع ثبت مکان رشته‌های شفاهی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سامانه آزمون از ۲۸ بهمن ماه خبر داد و گفت: آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود.
آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه محمد امیری، مسئول تعامل با نهادها و مؤسسات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: مسئولان استانی و شهرستانی برگزارکننده آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مراجعه به سایت www.quranedu.ir می توانند مکان های رشته های شفاهی آزمون را ثبت کنند.
وی ادامه داد: با توجه به توافق صورت گرفته با آموزش و پرورش مقرر شد آزمون کلیه دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی دوره ابتدایی و متوسطه اول و دوم و همچنین خردسالان زیر سن دبستان، که در یکی از سطوح حفظ جزء ۳۰ در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم سال ۱۳۹۷ ثبت نام کرده‌اند، به صورت شفاهی در دارالقرآن‌های آموزش و پرورش سراسر کشور از تاریخ ۱۸ تا ۲۳ اسفندماه سال جاری گرفته شود.
امیری اظهار کرد: رشته های حفظ جزء ۳۰ شامل حفظ سوره‌های ناس تا زلزال، حفظ سوره‌های ناس تا طارق و حفظ کل جزء ۳۰(سوره های ناس تا نبأ) است.
وی تصریح کرد: آزمون سایر افرادی که در غیر از رشته‌های حفظ جزء سی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم سال ۱۳۹۷ ثبت نام کرده‌اند به صورت شفاهی در حوزه‌هایی که اطلاعات آن از سوی ادارات اوقاف و امورخیریه در کارت ورود به جلسه درج می شود، از تاریخ ۱۱ تا ۱۶ اسفندماه سال جاری برگزار می شود.آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نیز بصورت همزمان درکل کشور و در حوزه های امتحانی مقرر رأس ساعت ۹ صبح روز ۹ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید