• اخبار

پیام صالحی به نهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت

پیام صالحی به نهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به نهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت، هنر را گوهر تابناکی دانست که می توان در آن، چگونه زیستن ملتی را از گذشته های دور تا به امروز به تماشا نشست.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن پیام سیدعباس صالحی به این همایش به شرح زیر است:

«به نام خداوند جان آفرین»

هنر، گوهر تابناکی ست که می­توان در آن، چگونه زیستن ملتی را از گذشته ­های دور تا به امروز به تماشا نشست. گوهری که آینة تمام نمای اشک­ ها و لبخندها، پیروزی­ ها و شکست ­ها، بن­ بست­ ها و گشایش­ ها و فراز و نشیب­ های ثبت شده در مدار تاریخی یک ملت است.

هنرمندان با بهره ­گیری از الهامات و توانمندی­ های خاصی که در ضمیر خودآگاه و ناخودآگاهشان به ودیعه نهاد شده، به ثبت اطراف خویش همت می­گمارند. این ثبت در صور مختلف هنر تجلی یافته و هر کدام دریایی از چگونه نگریستن و ژرف کاوی در آن است.

بدین­گونه است که تکریم و ارج نهادن به هنرمندان و به ­ویژه پیشکسوتان این عرصه که کوله ­باری از تجربه­ های گرانبها را بر دوش دارند، ارج نهادن به هنر، آرمان­ها و کیان این سرزمین پهناورست. در این میان، مؤسسه هنرمندان پیشکسوت با تلاشی بی­شائبه در طول سال­ های گذشته تا به امروز و با مهرورزی تمام در این راه مهم گام­ های محکمی برداشته که امید است با افقی روشن ادامه یابد. اینجانب به سهم خویش این تلاش ­ها را پاس می­دارم و برای همه عزیزان سفری خوش آرزومندم.

درود بی­پایانم را پذیرا باشید.

 

 

 

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۹
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500