نمایش جزییات خبر
۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶

آغاز جشنواره فیلم فجر در لرستان با آشفتگی

سومین جشنواره ی فیلم فجر استان لرستان از دوازدهم بهمن ماه و با نمایش فیلم سینمایی«آشفتگی» به کارگردانی"فریدون جیرانی" کار خود را آغاز می کند.
آغاز جشنواره فیلم فجر در لرستان با آشفتگی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان،سومین جشنواره ی فیلم فجر استان لرستان از دوازدهم تا هجدهم بهمن ماه در سینما استقلال خرم آباد و با نمایش 9 فیلم سینمایی بخش سودای سیمرغ و 5 فیلم بخش سیمرغ ها و پروانه ها(ویژه کودکان و نوجوانان) برگزار می شود.

در بخش سودای سیمرغ این جشنواره فیلم های سینمایی"آشفتگی"به کارگردانی فریدون جیرانی،"تیغ و ترمه"به کارگردانی کیومرث پور احمد،"سرخ پوست"به کارگردانی نیما جاویدی،"درخونگاه"به کارگردانی سیاوش اسعدی،"دیدن این فیلم جرم است"به کارگردانی رضا زهتابچیان،"خون خدا"به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی،"قسم"به کارگردانی محسن تنابنده،"پالتو شتری"به کارگردانی مهدی علی میرزایی و "حمال طلا"به کارگردانی تورج اصلانی به نمایش در می آید.

همچنین در بخش سیمرغ ها و پروانه ها سومین جشنواره فیلم فجر لرستان که به صورت رایگان پذیرای دانش آموزان،کودکان و نوجوانان خواهد بود نیز 5 فیلم "لکنت" به کارگردانی محمد رضا حاجی غلامی،"پاستا ریونی" به کارگردانی سهیل موفق،"بنیامین" به کارگردانی محسن موفق،"ضربه فنی" به کارگردانی غلامرضا رمضانی و "آخرین داستان" به کارگردانی اشکان رهگذر حضور دارند.

لازم به ذکر است که فیلم های بخش سیمرغ ها و پروانه ها همه روزه از ساعت 8 تا 12 و فیلم های بخش سودای سیمرغ نیز در چهار نوبت و در ساعات 14:30، 17 ، 19:30 و 22 به اکران گذاشته می شود.

علاقه مندان می توانند برای خرید بلیط فیلمها با تخفیف 50 درصدی به آدرس:http://kasitconcert.com و یا گیشه سینما استقلال مراجعه کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید