نمایش جزییات خبر
۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۵۱

کارگاه تئاتر فیزیکال در زاهدان برگزار شد

کارگاه تئاتر فیزیکال در مجموعه تئاتر شهر زاهدان برگزار شد.
کارگاه تئاتر فیزیکال در زاهدان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان،دبیر جشنواره تئاتر فجر استانی گفت: جشنواره تئاتر فجر استانی از جمعه 21 دی ماه در زاهدان آغاز شده است، یکی از برنامه های این جشنواره برگزاری کارگاه های آموزشی است که امروز کارگاه تئاتر فیزیکال با حضور استاد یاسر خاسب برگزار شد. 
ملازهی افزود: در روز اول این جشنواره نمایش خیمه شب بازی کاری از هنرمندان تهران به نویسندگی و کارگردانی سیاوش ستاری و در روز دوم نمایش خواجه عطا از هرمزگان به نویسندگی مجتبی سلیمی و کارگردانی حسین غلامشاهی روی صحنه رفت و در پایان توسط مسئولان و هنرمندان استان از عوامل این نمایش تقدیر شد. 
وی اظهار کرد: طی این دو روز نمایش «اسکارلتی برای لیلی» از زاهدان به کارگردانی مهرداد درگی و نویسندگی سعید بادینی و مهرداد درگی روی صحنه رفت. 
وی ادامه داد: روز گذشته نیز «هدیه مرموز» از تهران به نویسندگی و کارگردانی یاسر خاسب و «بی دلان» از زاهدان به نویسندگی سعید بادینی و کارگردانی علی جامی اجرا شد. 
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: امروز هم دو نمایش «بی دلان» از زهدان در سانس 18 در تالار اشراق و «پرواز 745» از تهران در دو سانس 14 و 20 در تئاتر شهر برگزار می شود، برگزاری کارگاه میکرو تئاتر و مراسم اختتامیه از برنامه های پایانی این جشنواره است که فردا شاهد آن خواهیم بود.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: کارگاه تئاتر فیزیکال در زاهدان برگزار شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید