نمایش جزییات خبر
۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد خبر داد؛ برگزاری بیش از ۷۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در دهه فجر

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد گفت: به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر بیش از ۷۰ عنوان برنامه فرهنگی هنری توسط کانون‌های مساجد این شهرستان برگزار می شود
مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد خبر داد؛ برگزاری بیش از ۷۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در دهه فجر

رضا قاسمی با بیان اینکه 57 کانون فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان اسدآباد وجود دارد؛ اظهار کرد: از این تعداد، ۳۰ کانون در روستاها و مابقی در شهرهای آجین و اسدآباد فعال هستند.

وی برگزاری عصر شعر انقلاب در فجر چهلم را از جمله برنامه‌های فرهنگی عنوان کرد و گفت: این برنامه توسط انجمن‌های ادبی شهرستان انجام می‌شود.

قاسمی گفت: در سطح شهرستان اسدآباد، چهار انجمن ادبی فعال است که سه انجمن در شهر آجین و اسدآباد و یک انجمن در روستای کمشانه فعالیت می کند.

وی از برگزاری هشت کارگاه آموزش موسیقی خبر داد و گفت: این کارگاه توسط هنرمندان در انجمن موسیقی عارف و با دعوت از اساتید مجرب انجام می‌شود.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد برگزاری کنسرت موسیقی توسط گروه حافظ را از دیگر برنامه‌های هنری برشمرد و خاطرنشان کرد: البته اجرای این برنامه‌ها به بعد از ایام فاطمیه موکول شده است.

 قاسمی اجرای سه نمایش، برپایی نمایشگاه عکس نماز به مدت یک هفته، برگزاری جشنواره جایزه ادبی استان در اسدآباد و... را از دیگر برنامه های این اداره در دهه فجر عنوان کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
اشتراک در
کلیدواژه ها: همدان، فرهنگ، هنر، جشنواره
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید