نمایش جزییات خبر
۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۷:۴۲

جشنواره تئاتر فجر در زاهدان آغاز به کار کرد

جشنواره تئاتر استانی فجر امروز با اجرای نمایش خیمه شب بازی در زاهدان کار خود را آغاز کرد.
جشنواره تئاتر فجر در زاهدان آغاز به کار کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان،معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخش استانی سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر در شش استان برگزار می شود که سیستان و بلوچستان یکی از استان ها میزبان این جشنواره است، برای این رویداد پنج گروه از دبیرخانه تئاتر فجر معرفی شده است و دو گروه از هنرمندان استان اجرا خواهند داشت. 
نصیر احمد ملازهی افزود: این جشنواره از امروز آغاز شد و تا 25 دی ماه در زاهدان برگزار می شود، چهار تئاتر منتخب دیگر استان ها در محل سالن تئاتر شهر فرهنگسرای جوان زاهدان اجرا می شود و برای هر نمایش دو سانس در نظر گرفته شده است. 
وی ادامه داد: گروه های استانی نیز در تالار اشراق مجتمع فرهنگی و هنری زاهدان به ایفای نقش می پردازند. 
وی اظهار کرد: در حاشیه این جشنواره کارگاه های تئاتر فیزیکال و میکرو تئاتر در سالن کنفرانس تئاتر شهر برگزار می شود، برپایی نمایشگاه تخصصی کتاب نمایش و عکس تئاتر استان و کشور از برنامه های جانبی این جشنواره است. 
وی بیان کرد: «خیمه شب بازی»، «هدیه مرموز» و «پرواز 745» از تهران، «خواجه عطا» از هرمزگان آثار منتخب جشنواره تئاتر فجر است که در زاهدان اجرا می شود. نمایش «بی دلان» اثر جامی و «اسکارلتی برای لیلی» از مهرداد درکی هم توسط هنرمندان استان به نمایش گذاشته می شود. در ساعت 18 امروز نمایش اسکارلتی برای لیلی در تالار اشراق و در ساعت 20 خیمه شب بازی در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه می رود.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: جشنواره تئاتر فجر در زاهدان آغاز به کار کرد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید