• اخبار

در حکمی از سوی صالحی؛ رئیس شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد

در حکمی از سوی صالحی؛  رئیس شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها را به عنوان رئیس شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سید عباس صالحی خطاب به علی‌اصغر کاراندیش آمده است:

«به استناد بند (٢-١) ماده (٢) دستورالعمل تشکیل و فعالیت شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نظر به سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان "رئیس شورای هماهنگی امور حقوقی" این وزارت خانه منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت و توانمندی ها و همفکری دقیق و دلسوزانه در پیشبرد اهداف و رونق بخشیدن به فعالیت های شورای یاد شده موفق و موید باشید.»

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرو اجرای آئین‌نامه مستندسازی اموال غیرمنقول دستگاه‌های اجرایی موضوع تصویب‌نامه شماره 41028/ ت 27494 مورخ 23/07/82 هیات وزیران، در حکمی علی‌اصغر کاراندیش را به عنوان رئیس ستاد مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

گفتنی است سید عباس صالحی در نامه‌ای به سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، علی‌اصغر کاراندیش معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها را به عنوان نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای هماهنگی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک معرفی کرد.

 

 

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500