نمایش جزییات خبر
۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۸:۳۲

٢٠ اثر به جشنواره ملی ذکر و ذاکرین راه یافت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 67 اثر در زمینه موسیقی آیینی برای شرکت در جشنواره ملی ذکر و ذاکرین به دبیرخانه ارسال شد که پس از بازبینی و بررسی محتوایی 14 اثر در بخش گروهی و 6 اثر در بخش انفرادی برای هنرنمایی در بخش پایانی انتخاب شد.
٢٠ اثر به جشنواره ملی ذکر و ذاکرین راه یافت
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان،حسین مسگرانی روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: پس از سال ها وقفه در برگزاری جشنواره ذکر و ذاکرین امسال سیستان و بلوچستان به عنوان استان میزبان برای برگزاری این جشنواره انتخاب شد.
وی افزود: آثار راه یافته به جشنواره متعلق به هنرمندان استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی، کردستان، آذربایجان شرقی، هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان انتخاب شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: چهار اثر در بخش گروهی و یک اثر در بخش انفرادی مربوط به هنرمندان این استان است.
وی خاطر نشان کرد: این جشنواره 19 و 20 دیماه در تالار اشراق و سینما هلال زاهدان برگزار خواهد شد و شرکت برای عموم مردم در این جشنواره آزاد است.
مسگرانی با بیان اینکه برنامه های جنبی نیز همزمان با برگزاری این جشنواره برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در پایان جشنواره ذکر و ذاکرین به هنرمندان سیستان و بلوچستانی درجه هنری اعطا و از آنان تقدیر خواهد شد.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: ٢٠ اثر به جشنواره ملی ذکر و ذاکرین راه یافت
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید