نمایش جزییات خبر
۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۰۹

همزمان با دهه فجر؛ نشست ادبی در کبودراهنگ برگزار می شود

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ از برگزاری مراسم نشست ادبی به مناسبت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در این شهرستان خبر داد
همزمان با دهه فجر؛ نشست ادبی در کبودراهنگ برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، ناصر قره باغی با بیان اینکه به مناسبت ایام فجر فاطمی بیش از 10 عنوان برنامه توسط این اداره در کبودراهنگ برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برپایی نمایشگاه روز شمار انقلاب و آثار هنرمندان تجسمی شهرستان یکی از این برنامه‌هاست که از 12 تا 22 بهمن ماه در مجتمع فرهنگی هنری شیخ موسی نثری برپا می شود.

وی از برگزاری مراسم جنگ شادی هم خبر داد و گفت: این برنامه از 23 تا 25 بهمن‌ماه در مجتمع فرهنگی هنری جوان برگزار خواهد شد.

قره باغی در خصوص برگزاری مراسم نشست ادبی هم در این شهرستان توضیح داد و افزود:  این برنامه با محوریت امام(ره) و انقلاب اسلامی با حضور شاعران، ادبیان و علاقمندان به شعر و ادب شهرستان 21 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ برگزاری مراسم سوگواره و محفل انس با قرآن، برگزاری مسابقه کتاب و کتابخوانی، اجرای نمایش صحنه ای، برگزاری مسابقه نقاشی، برگزاری مراسم جشن انقلاب و... از دیگر برنامه‌های عنوان کرد که به مناسبت دهه فجر در این شهرستان برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
اشتراک در
کلیدواژه ها: همدان، فرهنگ، هنر، ارشاد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید