نمایش جزییات خبر
۳ دی ۱۳۹۷ ۲۲:۳۹

نوآوری و ابتکار در ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لحاظ شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: نوآوری و ابتکار در ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لحاظ شود.
نوآوری و ابتکار در ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لحاظ شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،  حسین مسگرانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در دومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کمیته فرهنگی و هنری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ادارات و سازمانها جدول برنامه‌های فرهنگی و هنری خودشان را تا پایان هفته جاری به این کمیته ارسال تا در جلسات آتی به سمت نظارت و ارزیابی برویم.
وی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی و هنری ادارات و سازمانها خاص دهه فجر نباشد بلکه تا پایان سال استمرار داشته باشد، افزود: اعضای کمیته فرهنگی و هنری فعالیتهای در دست اقدام ادارات خود را جزء برنامه‌های پیشنهادی دهه فجر اعلام نکنند بلکه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را مد نظر قراردهند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به نشان دادن ارتقای شاخص های فرهنگی استان که می تواندزیربنای برنامه‌های اعضای کمیته فرهنگی و هنری قرار گیرد، گفت: اعضای کمیته برنامه‌های کیفی مدنظر داشته باشند و کیفیت برنامه ها را با بهترین شیوه مد نظر قراردهند.
مسگرانی تصریح کرد:  مقایسه فعالیت های ادارات وسازمان ها در طول این چهل سال وبعد از پیروزی انقلاب اسلامی می تواند نقش موثری در راه شناساندن این انقلاب به جوانان جامعه باشد.
وی بر محوریت قرار دادن مردم در ویژه برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و افزود: اصل انقلاب فرهنگی بوده و مردم بودند که در پیروزی نقش آفرینی کردند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: شهر زاهدان بایدبه المان های مرتبط با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مزین گردد.
گفتنی است در این جلسه ادارات وسازمان های عضو برنامه های در دست اقدام ومهم خود را به این کمیته اعلام کردند.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: نوآوری و ابتکار در ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لحاظ شود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید