نمایش جزییات خبر
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ۲۰:۵۴

آثارهنری خانواده استاد آویشی در زاهدان به نمایش گذاشته شد

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه آثار هنری خانواده دکتر حمیدرضا آویشی پنجشنبه شب در زاهدان افتتاح شد و به مدت یک هفته پذیرای عموم هنردوستان است.
آثارهنری خانواده استاد آویشی در زاهدان به نمایش گذاشته شد
نصیراحمد ملازهی گفت: در این نمایشگاه بیش از 30 اثر هنری در قالب مجموعه آثار حجمی و تابلوهای نقاشی تهیه شده توسط حمید رضا آویشی و فرزندانش به نمایش گذاشته شده است.
وی افزود: این نمایشگاه در محل نگارخانه فردوسی مجتمع فرهنگی و هنری زاهدان به مدت یک هفته در حال برگزاری است که در صورت استقبال هنر دوستان تا 10 روز تمدید می شود.
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: عاطفه آویشی، تندیس آویشی و امیر عباس آویشی سه فرزند حمیدرضا آویشی هستند که آثار خود را در این مجموعه به نمایش گذاشته اند.
بنا براین گزارش،استاد حمیدرضا آویشی هنرمند برجسته مجسمه سازی کشور و عضو هیات علمی دانشگاه هنر سیستان و بلوچستان است. 
این هنرمند حضور در پنجاه و سومین بینال 'ونیز' ایتالیا با سه اثر مجسمه 'آدم و حوا'، 'گفتگوی تمدن ها'، 'سیمرغ'، ساخت و نصب چهار مجسمه در دانشگاه سیستان و بلوچستان، برگزاری نمایشگاه مجسمه در خانه هنرمندان ایران در سال 83 و اثر نقاشی دیواری 'سرزمین من' بر دیوار دانشکده هنرهای زیبای تهران را در کارنامه هنری خود دارد.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: آثارهنری خانواده استاد آویشی در زاهدان به نمایش گذاشته شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید