نمایش جزییات خبر
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸

با حضور سیدعباس صالحی؛ مانیتورینگ مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد

صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس مرکز حراست و جمعی از معاونان و مدیران وزارتخانه، مانیتورینگ مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
با حضور سیدعباس صالحی؛ مانیتورینگ مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی ضمن بازدید از این مرکز در جریان روند تجهیز و راه اندازی آن قرار گرفت.

وی گفت: امنیت فیزیکی و سایبری همواره حائز اهمیت بوده و در شرایط کنونی این اهمیت مضاعف است.

در این آیین، قاسم خورشیدی رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارائه گزارشی از روند چگونگی راه اندازی این مرکز گفت: پروژه  حاضر به عنوان یکی از حلقه های مجموعه پروژه های ارتقای امنیت و حفاظت سایبری و فیزیکی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که دارای 3 فاز بوده و در حال حاضر فاز نخست آن طراحی و راه اندازی شده است.

وی در عین حال تصریح کرد: امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم فازهای بعدی این پروژه به مرحله اجرایی برسد.

رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال پیگیری برای راه اندازی مانیتورینگ در سایر ساختمان های زیر مجموعه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم.

خورشیدی ادامه داد: این مانیتورینگ دارای ویژگی های بسیاری است که از آن جمله می توان به بستر فیبر نوری آن اشاره کرد که قابلیت ارتقای حفاظتی و امنیتی در تمامی سامانه های الکترونیکی را بدون نیاز به تحول در زیرساخت ها در اختیار وزارتخانه قرار می دهد.

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید