نمایش جزییات خبر
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۲۲

در سیزدهمین جلسه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات؛ شیوه نامه پیشنهادی اطلاعات موسسات خصوصی ارائه دهنده خدمات عمومی بررسی شد

در سیزدهمین جلسه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شیوه نامه پیشنهادی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات موسسات خصوصی ارائه دهنده خدمات عمومی در 9 ماده بررسی و تصویب شد.
در سیزدهمین جلسه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات؛  شیوه نامه پیشنهادی اطلاعات موسسات خصوصی ارائه دهنده خدمات عمومی بررسی شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این جلسه همچنین برخی شکایات از سازمان هایی مانند سازمان سنجش و آموزش کشور  و تعرفه خرید ایتترنت از شرکت های خارجی و روند فروش آن به شرکت های داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین حسین انتظامی دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امروز در توئیتی نوشت: «تعداد دستگاه‌هایی که به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوسته‌اند به ۵۱۶ رسیده که نسبت به آمار مهرماه ۸ درصد رشد داشته است.

امیدبخش است البته، اما هنوز خیلی از دستگاه‌های مشمول این قانون نپیوسته‌اند. مردم خوب می‌دانند دلیل فرار بعضی از دستگاه‌های به‌ویژه اقتصادی چیست».

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید